Jesteśmy rodzinną firmą ekspertów bańkowych.

Sensem naszego przedsięwzięcia jest uszczęśliwianie ludzi poprzez wciąganie ich do naszego magicznego świata baniek mydlanych – w charakterze naszych współpracowników lub klientów.

Czy wiecie, że bańki mydlane mają znakomity, terapeutyczny wpływ na ludzką duszę? Otóż zaspokajają one naszą potrzebę zabawy, kreacji oraz doświadczania piękna. Potrafią przebudzić drzemiące w KAŻDYM z nas dziecko, a ich urokowi nie potrafią się oprzeć nawet najbardziej dorośli z Dorosłych.

Nie wierzycie? Spójrzcie tylko na naszą galerię zdjęć uśmiechniętych bańkowiczów. Zapraszamy też na nasze pokazy, gdzie będziecie mogli przetestować moc baniek na własnej skórze! Od wiosny do jesieni możecie nas spotkać na różnorakich festiwalach i jarmarkach, ale także zwyczajnie w parkach, na deptakach czy rynkach polskich i europejskich miast.

Kluczowe w naszych aktywnościach jest połączenie eksperymentu, produkcji i działalności artystycznej. Nieustannie doskonalimy nasze produkty, czyniąc je piękniejszymi i bardziej przystępnymi w użytkowaniu, a także rozwijamy nasz warsztat artystyczny. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się z kolejnymi adeptami sztuki bańkowej. Bezpłatnie szkolimy wszystkich zainteresowanych sztuką robienia wielkich baniek mydlanych. Tym sposobem z roku na rok rośnie grono naszych przyjaciół, tworzących bańkową rodzinę rozsianą po świecie. Polska,  Austria, Niemcy, Holandia, Izrael, Anglia, Rosja, Francja, Finlandia, Łotwa, Norwegia, Kolumbia, Kanada.

Wszystkie sznurki i obręcze do baniek mydlanych marki Peter&Pat, co do ostatniego supełka, robione są ręcznie przez grupę współpracowników, będących prywatnie naszymi bliskimi przyjaciółmi.
Lubimy naszą pracę, bo kręci nas sprawianie ludziom frajdy! Tym samym ogromnie zależy nam, aby produkty, które trafią do Waszych rąk, były doskonałej jakości. Dlatego też nasz płyn do baniek  jest efektem wieloletniej pracy nad rodzinną recepturą, bańkownice zaś wykonywane są z naturalnych i przyjemnych w dotyku materiałów.